Czerwiec 14, 2017

Trening Personalny

Cześć nazywam się Tomasz Skrzypczak i jestem licencjonowanym trenerem personalnym.

Od 2008 roku wymyśliłem sobie, że będe biegał. Ubrałem pierwsze lepsze buty i przebiegłem Maraton Wrocławki i ukoćzyłem go na 9 miejscu w swojej kategorii wiekowej. I do dnia dzisiejszego jest to moja największa pasja. Teraz już dużo mądrzejszy od 2017 posiadam licencję trenerską. Uczesticzę w liczych imprezach biegowych po małe kameralne po duże Maratony.

Stworzyłem PROGRES bo progres to postęp lub rozwój, a tego wymagam od siebie i to otrzymacie ode mnie. Obecnie możecie mnie spotkać we Wrocławiu w nowo powstałej Galerii Wroclavia w CityFit oraz w parkach wrocławskich, gdzie często biegam. Jeśli chcesz zmienić swoje życie, zrobić swoj Progres to dobrze trafiłeś. Napisz do mnie i rozpocznij ze mną współpracę.

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA

Trening personalny na terenie Wrocławia – Galeria Wroclavia teren CityFit. Godzinne zajęcia o trening uzupełniający bieganie, trening funkcjonalny, poprawa siły, techniki i motoryki

Treningi biegowe – wspólne bieganie – rozgrzewka, trenig,rozciąganie, nadzór podczas treningu, prowadzenie tempa.

Zajęcia indywidualne ustalam w zależności od potrzeb danego zawodnika

Plany treningowe z opieką trenerską –  rozpisuje plany treningowe pod konkretny cel i zawodnika. Ustalam indywidualne strefy tempa/tętna treningów zawodnika. Co tydzień weryfikuje plan, kontroluje postępy, omawiam treningi i dokonuje ewentualnych korekt.

Grupowe treningi. Prowadze treningi grupowe, firmowe oraz w parach. Forma takich zajęć ustalana jest pod konkretne potrzeby.

 

Napisz to nic nie kosztuje, napewno sie dogadamy. Nie pożałujesz tej decyzji  mail: progres_trener@prokonto.pl